Latvijas Sarkanais Krusts


Paldies Jums, jaunieši!
Pievienots: 27 Jun 2019.
LSK Kurzemes komiteja​ Kurzemes komitejas Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Venta" (Kuldīga) dārzā varēja sajust svaigas krāsas smaržu, redzēt putekļu mākoņus un sajust lustīgu noskaņojumu, jo pie mums viesojās jauniešu grupa no "Junior Achievement Latvia", kuri brīvprātīgi iepriecināja centra iemītniekus.

Junior Achievement Latvia​ ir sabiedriskā labuma organizācija un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. Organizācijas misija ir veicināt Latvijas tautsaimniecības attīstību, iesaistoties jaunatnes izglītošanā, uzņēmējspēju veicināšanā un jaunās uzņēmēju paaudzes veidošanā, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi atbilstoši ekonomikai Latvijā, Eiropā un pasaulē.

"Mēs patiesi priecājamies, ka esat gatavi ļauties jauniešu dullumam un vēlmei palīdzēt tiem, kam to visvairāk vajag." septiņi aktīvi, pozitīvi un enerģijas pilni jaunieši uzrunāja centra biroja administratori un 26. jūnija karstajā dienā ieradās SAC "Venta" (Kuldīga), lai iepriecinātu centra iemītniekus, veicot labiekārtošanas darbus teritorijā: soliņu atjaunošana, krāsošana, dārza galda uzstādīšana un kociņu iestādīšana.

 


 
“Ziniet? Ir gandarījuma sajūta, ja visu dara ar cēlu mērķi.” atzīst viens no aktīvajiem jauniešiem E. Vēzis. 
 
Mums ir patiesi liels prieks, ka tieši Jūs mūs uzrunājāt,
mums palīdzējāt un atstājāt skaistas atmiņas.


 
Paldies Jums jaunieši! 
 
Ernests Vēzis, 
Nannija Pētersone
Monta Bergmane
Deniss Šmeiss
Maija Skrača
Roberts Fadajevs
Elīna Greine