Latvijas Sarkanais Krusts


Izglītojoša lekcija "Sargi sevi no krūts vēzi"
Pievienots: 09 Jul 2019.
Pirmdien, 8.jūlijā, plkst. 14.30 Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Kurzemes komitejas Liepājas nodaļa rīkoja bezmaksas informatīvu pasākumu sievietēm par krūšu veselību un krūts vēža profilaksi. 

Pasākuma apmeklētājiem pie kafijas tases bija iespēja noskatīties tiešsaites lekciju, kuru vadīja Dr. Jānis Eglītis. Lekcijas laikā varēja uzzināt vērtīgu informāciju par krūšu veselību, profilaktisko pārbaužu veikšanas iespējām un biežākajām sūdzībām, kas var liecināt par krūts audzēju. Par regulāru krūšu veselības pārbaužu veikšanas nozīmīgumu un gadījumiem, kad tiek konstatēta saslimšana novēloti, dalījās arī kāda pieredzes pilna sieviete, kurai Liepājas nodaļa dāvināja krūts implantus. 

Pasākuma norises vieta – LSK Kurzemes komitejas Liepājas nodaļa, Graudu ielā 43A, Liepājā. 
Pasākuma mērķis bija aicināt daiļā dzimuma pārstāves, rūpēties par savu veselību un veikt valsts apmaksātās vēža profilaktiskās pārbaudes. Profilaktisko pārbaužu veikšana ir svarīga ne vien pašam cilvēkam, bet arī viņa ģimenes locekļiem un citiem tuviniekiem, kuriem rūp viņa veselība, jo slimības gadījumā tā emocionāli un tieši ietekmē ikvienu ģimenes locekli.