Latvijas Sarkanais Krusts


Izdales punkti
Pārtikas preču komplektu un siltās maltītes izdales LSK punkti Kurzemē:
Adrese
 Graudu ielā 43A, Liepāja, LV-3400 Pirmdienas - Ceturtdienai 09.00 – 12.00 ,  12.30 – 16.00; Piektdienās 09.00 – 12.00, 12.30 – 14.30 Anita Kauce  26460515
DĢAC „Ventiņmāja”, Talsu iela 39, Ventspils, LV- 3601 Darba dienās 14.00-17.00 Gundega Jansone 25717910,  28127320
Alsungas novada dome, Pils iela 1, Kuldīgas novads, LV-3306

Pirmdienas 8.30-12.30; 13.00-17.30;
Otrdienas 8.00-12.30.   13.-17.00;
Trešdienas 8.30.-12.30.   13.00-16.30;
Ceturtdienas 8.30.-12.30.  13.00-16.30;
Piektdienas 8.00.-12.30.  13.00.-15.30

Maira Baumane 26181252
Kolkas pagasta pārvalde, "Brigas", Kolkas pagasts, Talsu novads,  LV-3275  Trēšdienās 8.00-12.00, 13.00-14.00 Ineta Mauriņa 26618686 
Dundagas novada sociālais dienests, Bānīšu iela 4, Dundaga, Dundagas pagasts, Talsu novads, , LV-3270  Pirmdienās  09.00 - 12.00, 13.00-18.00;       
Trešdienās 9.00-12.00, 13.00-16.00
Piektdienās  9:00-12:00      
Ineta Mauriņa 26618686 
LSK, Grobiņas nodaļa, Lielā iela 78, Grobiņa,  Dienvidkurzemes novads,  LV-3430  Pirmdienās, Trešdienās, Piektdienās 09.00-16.00 Inta Mangale 29187989
Baznīcas iela 29A, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3310  Darba dienās  10.00 - 16.00 Tatjana Zabarina
265 133 47
Laidu pagasta pārvalde, „Bitīte”, Laidi, Laidu pagasts, Kuldīgas novads,  LV-3317 Pirmdienās 09:00 - 16:00 Daiga Korpfa 28302341
Ēdoles pagasta pārvalde, Dārza iela 6, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads, LV-3310  Pirmdienās 9:00-17:00, Ceturtdienās 9.00-15.00, pusdienas pārtraukums 12.30-13.00 Ligita Bergmane 22013423
Turlavas pagasta pārvalde, "Gundegas - 1", Turlava, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads, LV-3329 Pirmdienas, Trešdienas 9.00-16.00; Piektdienas 9.00 -15:30, pusdienas pārtraukums 12.00-13.00 Laila Kudiņa 28358350
Kurmāles pagasta pārvalde, „Pagastmāja”, Vilgāle, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads, LV-3332  Pirmdienās 08:00 - 17:30, Ceturtdienās 08.00-16.30 Gunta Alkšņuzara 26349549
Gudenieku pagasta pārvalde "Pagastmāja", Gudenieki, Gudenieku pagasts, Kuldīgas novads, LV-3312  Pirmdienās 9.00-17.30, Ceturtdienās 09:00 - 16.30 Jolanta Dombrovska 27885233
Padures pagasta pārvalde, "Arāji", Padure, Padures pagasts, Kuldīgas novads, LV-3321  Ceturtdienās 08.00 - 16.30 Līna Speciusa Andersone 20293013
Īvandes pagasta pārvalde, „Skolas nams”,  Īvande, Īvandes pagasts, Kuldīgas novads, LV-3313  Pirmdienās 8.00 – 12.30 Dace Gulbe 29335412
Pelču pagasta pārvalde, "Pelču pils", Pelči, Pelču pagasts, Kuldīgas novads, LV-3322  Pirmdienās, Ceturtdienās 09.00 - 12.30, 13.00-16.00 Jana Aņišina 27810191
Snēpeles pagasta pārvalde, „Pagastmāja”, Snēpele, Snēpeles pagasts, Kuldīgas novads, LV-3328  Pirmdienās  8.00-12.30,  13.00-17.30; Ceturtdienās 8.00-12.30, 13.00-16.30 ,  Ārija Brūdere 27843923
Vārmes pagasta pārvalde, „Avotiņi”, Vārme, Vārmes pagasts, Kuldīgas novads, LV-3333  Pirmdienas 8.00-12.30; 13.00-17.30;              Otrdienas 8.00-12.30;   13.-17.00; Piektdienas 8.00.-12.30;  13.00.-15.00 Gita Remesa 27864780
Rendas pagasta pārvalde, „Vīgneri”, Renda,  Rendas pagasts, Kuldīgas novads, LV-3319  Pirmdienās 8.00-17.30, Ceturtdienās 8.00-16.30 Aivija Blinde 29404212
Kabiles pagasta pārvalde, „Spārītes”, Kabile, Kabiles pagasts, Kuldīgas novads, LV-3314   Pirmdienās 09.00 - 17.00; Trešdienas 09.00 - 16.00 Aivija Blinde 29404212
Mērsraga novada sociālais dienests, Lielā iela 53, Mērsrags, Mērsraga pagasts, Talsu novads,  LV-3284 Otrdienas  09:00 - 12:00, 13.00-16:00 Iveta Neimane  28909271
Vērgales pagasta pārvalde, "Pagastmāja", Vērgale, Vērgales pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV- 3463    Pirmdienās, Otrdienās, Ceturtdienās 09.00 - 16.00, Piektdienās 09.00 - 12.00 Vizma Alseika 
25405155
 "Saieta nams", Saka, Sakas pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3466 Pirmdienās -Trešdienai 9.00-14.00    Vizma Alseika 
25405155
Celtnieku iela 6, Roja, Talsu novads,  LV-3264  Pirmdienas, Trešdienas, Ceturtdienas 09:00-12:00; 13:00-17:00 Iveta Neimane  28909271
"Līvas", Dunika, Dunikas pagasts, Dienvidkurzemes novads,  LV-3477  Trešdienās 09.00 - 15.00, Piektdienās 09.00 - 13.00 Ligita Freimane 29272642
Embūtes pagasta pārvalde, Uzvaras iela 6, Embūtes pagasts, Dienvidkurzemes novads,  LV-3436   Katru otro un ceturto Otrdienu 08.30-11.00 Baiba Čepule 28657503  
Brīvības iela 17, Vaiņode, Vaiņodes pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3435 Pirmdienās 08.30 - 10.00 Baiba Čepule 28657503  
Robežu iela 28, Stende, Talsu novads, LV-3257 Pirmdienās, Trešdienās, Piektdienās 09.00-12.00, 13.00-16.00 Elīza Alhasova 25752357
Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads, LV-3201 Pirmdien 9.00-12.00 13.00-17.00 Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00 Vija Brando 26656064 
„Pagastmāja”, Mundigciems, Lībagu pagasts, Talsu novads, LV-3258
Pirmdienās, Trešdienās no 8.00-12.00 un no 13.00-17.00
 Piektdienās  no 8.00-12.00 un no 13.00-16.00
Iveta Niedrāja 28381646 
Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pagasts, Talsu novads, LV-3251 Pirmdienās, Trešdienās, Piektdienās 09.00-12.00, 13.00-16.00 Eva Mackēviča 25479934 
„Gaismas”-3, Laucienes pagasts, Talsu novads, LV-3285 Pirmdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00  Zane Vītoliņa 25415907
„Mežrozes”, Laidze, Laidzes pagasts, Talsu novads, LV-3280 Pirmdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00 Leila Tālberga, 22009398 
„Pagastmāja”, Vandzene, Vandzenes pagasts, Talsu novads, LV-3281  Pirmdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00 Leila Tālberga 22009398 
Lielā iela 15, Jaunpagasts, Virbu pagasts, Talsu novads, LV-3292                     Ceturtdienas 9.00 - 12.00  13.00 - 16.00                        Iveta Niedrāja 28381646 
„Pagastmāja”, Pūņas, Valdgales pagasts, Talsu novads, LV-3253
Otrdien  8.00 - 12.00  13.00 - 17.00              
Ceturtdien 8.00-12.00  13.00 - 17.00
Eva Mackēviča 25479934 
Raiņa iela 16, Valdemārpils, Talsu novads, LV-3260
Pirmdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00
Inese Kiršteine  25656207
“Bērnudārzs”, Tiņģere, Īves pagasts, Talsu novads, LV-3261
Pirmdien 8.00 -12.00   13.00 - 17.00            Trešdien 8.00 - 12.00  13.00 - 17.00     Ceturtdien 8.00 - 12.00   13.00 - 17.00         Piektdien 8.00 - 12.00   13.00 - 16.00
Ilona Veidemane  28632465 
„Sniedzes”, Anuži, Lubes pagasts, Talsu novads, LV-3262   
Otrdien 8.00 - 12.00   13.00 - 18.00
Inese Kiršteine  25656207
„Noras” – 3, Ķūļciema pagasts, Talsu novads, LV-3283
Pirmdien 8.00-12.00 13.00-17.00  Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00   Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00
  
 
Benita Štrodaha 29320798 
Pilskalna iela 6, Sabile, Talsu novads, LV-3294   
Pirmdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00
Solvita Nordena 29143259
„Grantiņi”, Dursupe, Balgales pagasts, Talsu novads, LV-3287
Pirmdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Otrdien 8.00-12.00  13.00-18.00 Trešdien 8.00-12.00  13.00-17.00  Ceturtdien 8.00-12.00 13.00-17.00 Piektdiena 8.00-12.00 13.00-16.00
Vija Ernstsone  28647635 
„Strazdes muiža”, Strazdes pagasts, Talsu novads, LV-3291  Otrdien 9.00 - 12.00    Iveta Niedrāja 28381646 
Z/V izsniegšana -  Baznīcas iela 29, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3310 (No  pagatavošanas vietas SAC „Venta”, Graudu iela 21, Kuldīga maltītes tiks piegādātas uz izdales vietām: Baznīcas iela 29A, Kuldīga, Kuldīgas novads, DĢAC „Ventiņmāja”, Talsu iela 39, Ventspils) Darba dienās  12.00 - 13.00
Liene Kalnmane 26550764 
Z/V (pagatavošana un izsniegšana) - „Stūrīši”, Laidzes pagasts, Talsu novads, LV-3280 Darba dienās  10.00 - 13.00 Kristīne Dumbrāja 26460515
 

Saldus novada izdales punkti

 Skolas iela 27-1, Brocēni, Saldus novads, LV-3851
Ceturtdienās 09.30-13.00
Ance Pabērza  29604113
 
Blīdenes pagasta pārvalde, „Ievas”, Blīdenes pagasts, Saldus novads, LV-3852  
Pirmdienās 09.00 -12.00
Aija Siliņa  28680605
Gaiķu pagasta pārvalde, „Tautas nams”, Satiķi,  Gaiķu pagasts, Saldus novads, LV-3873 
Trešdienās 8.00-12.00
Aija Siliņa 63846338, 28680605
Remtes pagasta pārvalde, "Kantora ēka", Remte, Remtes pagasts, Saldus novads, LV-3871
 Ceturtdienās    09.00-12.00
Aija Siliņa  28680605
Tehnikas iela 10, Auce, Dobeles novads, LV- 3708  
Trešdienās 16.00-18.00
Vija Ludbārža 28706993

Tukuma novada izdales punkti

Engures novada dome, Jaunā iela 9, Smārde, Smārdes pagasts, Tukuma novads, LV-3129  
Pirmdienās, Ceturtdienās  08.00-16.00 (Pusdienas pārtraukums 12.00-13.00)
 Inese Jaunkļaviņa, 29165232
Veselības centrs "Engure",  Engures pagasts, Tukuma novads, LV-3113
Pirmdienas, Ceturtdienas 12.00 - 13.00
Maiga Garoza 24207285  - klientiem, 27082183 -piegādātajiem;
Skolas iela 6, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads, LV-3134 
Pirmdienās, Piektdienās 8.00 - 12.00 
Irīna Buta  28708028
LSK, Tukuma komiteja, Kurzemes iela 5a, Tukums, Tukuma novads, LV-3101 
Darba dienās  08.00-12.00
Vita Lamberte 29403332
“Gaismas” - 4, Sāti, Irlavas pagasts, Tukuma novads     
Pirmdienās 14.00-18.00
Zinta Sproģe 29427860
Ezera iela 1, Sēmes pagasts, Tukuma novads
 Piektdienās 9.00-13.00 
Tamāra Videniece 29343795
“Gobas”, Zentenes pagasts, Tukuma novads
Pirmdienās 14.00-17:00
Zane Beide 27880626
"Pagasts" “Abavnieki”, Jaunsātu pagasts, Tukuma novads
 Piektdienās 9.00-14.00
Aija Tišlere 22412341
 Lielā iela 24, Kandava, Tukuma novads, LV-3120 
Piektdienās 10.00-12.00; Ceturtdienās 13.00-15.00
Ausma Leimane, Nita Bergmane 26312977; 29327696 



Jebkuru jautājumu gadījumā lūdzam savlaicīgi vērsties pie
LSK Kurzemes komitejas pārtikas programmas koordinatores
Leldes Meirānes,

tālr.: 63237735
e-pasts: lelde.meirane@redcross.lv