Latvijas Sarkanais Krusts


Silti sveicieni svētkos!
Pievienots: 14 Dec 2018.


Ziemassvētki – brīnuma gaidīšanas laiks, kad krītoša sniegpārsla ienes mieru dvēselē un daba izdzīvo vistumšāko nakti,lai atkal dotu ceļu gaismai.

Šobrīd cilvēku sirdis ir tik atvērtas labajam, jo ir lielais novēlējumu laiks, dāvanu došanas un saņemšanas laiks. Aizdegsim sveces uz loga palodzes, lai ikviens var saskatīt ceļu uz mājām, kur pīrāgi smaržo, savējie pulcējas, kur mīlestība mīt! Ielaidīsim pār slieksni, tik tīru, un baltu, pie sevis Jauno 2019. gadu, solot labus darbus darīt, gaišas domas domāt, sevi pasaulē un pasauli sevī mīlēt!

 

Lai īsi pirms Ziemassvētkiem svētku sajūta būtu ikvienam, Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komiteja sarūpēja saldas svētku paciņas vairāk kā 400 personām Kurzemes reģionā. Ziemassvētku noskaņas radīšana, sarūpējot svētku paciņas, Kurzemes komitejai kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Ar biroja "Aprūpe mājās" darbiniekiem šogad svētkos iepriecinājām
40 vientuļus seniorus visā Talsu novadā


SAC "Landze" (Piltenes pagasts, Ventspils novads) un SAC "Krustceles" (Usma, Ventspils novads)
iemītnieki kopā ar darbiniekiem svētkus radīja paši, kopā gatavojot svētku galdu.

SAC "Landze" iemītniekus pirms svētkiem noteikti patīkamu pārsteigumu sarūpēja
Tārgales mūzikas skolas audzēkņi ar muzikālu priekšnesumu. Kas var būt labāks par svaigi ceptu piparkūku smaržu, pašu taisītu rasolu garšu mutē un svaigu egles smaržu centru telpās? Ziemassvētku laikā nu pilnīgi nekas nav labāks par to. 


SAC "Sturīši" un Talsu novada Dienas centra (Laidzes pagasts, Talsu novads) iemītnieki Ziemassvētkus pavada kopā un viņus svētkos apciemo un iepriecina ar svētku brīnumiem un maģiju Talsu novada klaunu muzeja rūķi. 


Vēlamies pateikt vārdos neietilpināmi lielu "Paldies" arī mūsu labdariemLSK Grobiņas nodaļas un sociālās grupas “Kopā būt!” labestīgā komanda dodas labdarības braucienā un iepriecina pilsētas vientuļos seniorus un daudzbērnu nabadzīgās un trūcīgās ģimenesNodaļas pakalpojumu vadītāja Inta Mangale parūpējusies, lai neviens nejustos vientuļš svētku laikā, katrai trūcīgajai un maznodrošinātai personai dāvina siltas, rokdarbnieču adītas vilnas zeķes. Lai kājām un sirsniņai silti. Protams neiztikt arī bez kopā būšanas pie kupla svētku galda nodaļas mājīgajās telpās.

  
SAC "Stūrīši" (Laidzes pagasts, Talsu novads) saka "Paldies"
 Talsu pamatskolas skolēniem par svētku pārsteigumu un sirds siltumu, kuru mums dāvājāt 


SAC "Venta" (Kuldīga) izsaka lielu "Paldies" Vārmes pagasta seniorei Ilzītei Bucevičus
par dāvātinātiem augļiem, dzērvenēm un cepumiem.  
Par smaidu uz lūpām aprūpes centra "Venta" (Kuldīga) iemītniekiem un darbiniekiem parūpējās Kuldīgas Dome, Kuldīgas sociālais dienests, Bērnudārzs ''Ābelīte'', grupiņas "Tārpiņi" bērni, Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadu bibliotekāri, 
Inese Štofregena, Centrālās statistikas pārvaldes Kuldīgas datu savākšanas un apstrādes centra kolektīvs.SAC "Stūrīši" (Laidzes pagasts, Talsu novads) iemītnieki
ar prieku un mīlestību dalījās arī ar dzīvnieku patvermes "Ausma" mazajiem mīluļiem. 
Šajā dzīvē mēs nespējam paveikt lielu darbus.
Taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību.

Lai Jaunajā gadā piepildās skaistākie Ziemassvētku sapņi!

LSK Kurzemes komitejas saime