Latvijas Sarkanais Krusts


Lieldienas LSK Kurzemes komitejā
Pievienots: 24 Apr 2019.


Šī nedēļa, LSK Kurzemes komiteja aprūpes centru iemītniekiem, Dienas centru apmeklētājiem un senioriem pavadīta ar daudz pozitīviem mirkļiem, svinot pavasara svētkus - Lieldienas.

 
SAC "Krustceles" (Usma, Ventspils novads) Lieldienas svin ar tradīcijām - olu krāsošana, olu sišana, ticējumu skaitīšanu un, protams, ar šūpošanos.


SAC "Stūrīši" (Laidzes pagasts, Talsu novads) iemītnieki kopā ar Talsu novada Dienas centra apmeklētājiem Lieldienas sagaidīja krāsaini un pilnas pozitīvām emocijām kopā ar Bazilio ar zaķi Gudreli  no "TUSI BUSI". 

 

LSK Kurzemes komiteja sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Venta" (Kuldīga) iemītniekiem Lieldienas pavadītas patīkamu pārsteigumu pilnas. Pirmo svētku vēstnesi centrā ienesa Kuldīgas Senioru skola, uzdāvinot svētku dekorus.

 
Sestdienas dienā centra iemītnieki apmeklēja Radošā dueta "Ina and Kristaps" cirka šovu! Pēc tik skaista un radoša šova katram centra iemītniekam, dāvāja popkornu un limonādi. Paldies liels, protams, arī Lolitai LipinskaiAtgriežoties centrā, iemītnieki dienu turpināja ar olu krāsošanu un gatavošanos lielajiem svētkiem, kurus svinēja pašu svētku dienā, 21.aprīlī.


 
Ienākot SAC "Landze" (Piltenes pagasts, Ventspils novads), tā telpas ir pilnībā tukšas, jo pilnīgi visi tās iemītnieki sapulcējušies centra dārzā. Centra iemītnieki sagaida ciemos arī Ventspils Daudzfunkcionālā ģimenes atbalsta centra Dienas centra "Ventiņmāja" seniori. 


Starpcitu! Vai zinājāt, ka SAC "Landze" (Piltenes pagasts, Ventspils novads) šogad aprit 3 gadi? Hip hip! Urā!